STYX – Underwear s. r. o. provozovatel tohoto eshopu,  

je nejen prodejcem, ale i výrobcem trenýrek STYX.

   Garantujeme tedy všechno zboží skladem.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Nákupní řád:

 

1. Všechny Vámi podané objednávky jsou brány jako závazné.
2.  Podáním objednávky potvrzujete souhlas s obchodními podmínkami a nákupním i reklamačním řádem.
3.  Všechny specifikace dopravy a platby jsou popsány v kategorii DOPRAVA A PLATBA .
4.  Všechny ceny dopravy a platby jsou popsány v kategorii DOPRAVA A PLATBA.
5.  Veškeré případné dotazy prosím posílejte na  shop@styx-underwear.cz ( bude Vám odpovězeno nejpozději následující pracovní den ).
6.  Zboží zakoupené na eshopu  www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Vrácená částka Vám bude poukázána na Váš účet ponížena o poštovné.
7.  Zboží zakoupené na eshopu  www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, můžete vyměnit za jiné. K ceně zboží bude přičteno další poštovné. 
8.  Dárky, slevy a akční nabídky nelze kombinovat ani sčítat.  
9.  Uplatnění vzájemně zaviněných škod se řídí Obchodním Zákoníkem ČR a jsou oboustranně právně vymahatelné. Firmou STYX – Underwear s. r. o. je za účelem vymáhání pohledávek zplnomocněna třetí právnická osoba, která si k vymáhané částce účtuje náklady na vymáhání.

 

Reklamační řád: 
 
1.  Kupující je povinen si dodané zboží ihned zkontrolovat a bez zbytečného odkladu o případných závadách informovat prodávajícího a to písemnou formou na adresu  shop@styx-underwear.cz nebo poštou na adresu STYX - Underwear s. r. o., Příčná 10, 11000 Praha 1.
2.  V písemném oznámení kupující uvede a popíše zjištěné závady.
3.  Reklamované zboží kupující po dohodě s prodávajícím zašle zpět se všemi doklady o koupi a zaplacení na adresu STYX – Underwear s. r. o., Příčná 10, 11000 Praha 1.
4.  Prodávající se zavazuje informovat kupujícího bez zbytečného odkladu ( nejpozději do 3 dnů od obdržení reklamace ) o stavu vyřízení.
5.  Pokud by závada byla způsobena prodávajícím, kupujícímu zboží v odpovídající kvalitě obratem dodá na své náklady, případně vrátí peníze za zboží v nejkratší možné době na jeho účet.
6.  Zboží zakoupené na eshopu  www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, může kupující do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Vrácená částka Vám bude poukázána na účet kupujícího  a bude ponížena o poštovné.
7.  Zboží zakoupené na eshopu  www.styx-underwear.cz, které nenese žádné známky použití a je v originálním balení, může kupující vyměnit za jiné. K ceně zboží bude přičteno další poštovné.
8.  Záruka na zboží a ostatní zde nezmíněné se řídí Obchodním Zákoníkem ČR.

 

 
 

Nacházíte se na oficiálních stránkách
výrobce nejlepších českých
trenýrek značky STYX
PŘIHLÁSIT
TOPlist